Yeni Ürünler

Klassis'ten Yükseltilmiş Döşeme Sistemi ZT FLOOR

15-09-2014 15:25 tarihinde gönderildi.

Klassis'ten Yükseltilmiş Döşeme Sistemi ZT FLOOR
Yükseltilmiş döşeme sistemi; ofis, çağrı merkezi, data center, sistem ve elektrik odalarında kablo ve mekanik sistem / havalandırma kanallarının kolaylıkla dağılımının yapılmasına, kabloların ve havalandırmanın istenilen noktalardan çıkışına imkan sağlar. Sistem yanmaz, su ve rutubetten etkilenmez.
Zt Floor; yukarıdaki mahallerde, yüksek standartlarda, kaldırma kapasitesi uygun, kaliteli ve uzun ömürlü döşeme çözümleri sunuyor. 60x60 cm ölçülerindeki panellerin içi hafif beton dolgulu, alt ve üst st14 çeliğin birbirlerine kaynaklanması sureti ile oluşan kapsül şeklinde. Üzeri epoksi toz boyalı, paslanmaz olan ürün; özel panel yapısının verdiği avantaj ile 1100 kg noktasal (2,5x2,5 cm2) ağırlığa kadar kaldırma kapasitesine sahip. 
Paneller çelik ayaklara köşelerden vidalanmak sureti ile sabitleniyor ve birbirleri arasında boşluk kalmayacak şekilde uygulanıyor. Paneller arasında boşluk olmaması sebebi ile hava kanalı kullanmadan, sadece zemin altında bir noktadan hava vererek panellerin üzerine montelenen ayarlı menfezlerden havalandırma yapma imkanı sağlıyor. Vidalama sistemi, panel üzerinde oluşabilecek salınımı, vidasız sistemlerden daha fazla engelliyor.
Panel yüzeyleri, karo halı ile kaplanabileceği gibi; kullanıma uygun olarak, pvc, hpl, linolyum ve seramik de uygulanabiliyor. Bitmiş yüksekliği 50 mm'den 1000 mm'ye kadar ayarlı dikey ve yatay taşıyıcı alt yapı sistemi ile yer sarsıntılarına karşı yüksek dayanıklılığa sahip.
 
Kaynak: yapi.com.tr