Yeni Ürünler

Renklerin Gökyüzüyle Dansı; Diva

19-09-2013 10:43 tarihinde gönderildi.

Renklerin Gökyüzüyle Dansı; Diva Braas Çatı Sistemleri, her biri tek tek eskitilmiş görünümlü kiremit serisi Diva ile Anodolu’ nun eşsiz renklerini çatınıza taşıyor.

Kendine has yüzey dokusu ve açıklı koyulu renk geçişleri ile dikkat çeken DİVA, çatıda sıradan yerine özellikli, klasik yerine sıra dışı bir görünüm tercih eden mimar ve tasarımcılara eşsiz, göz alıcı ve özgün bir çatı kaplaması tasarımı sunuyor. Diva serisinde kiremitler, kendine özgü bir yüzey uygulama tekniğine tabi tutuluyor.

Bu teknik sayesinde kiremit yüzeyinde portakal kabuğuna benzer bir doku oluşturuluyor.  Doku tasarımları Braas ’ın İtalya’daki tasarım ofislerinde yaratılan Diva’ nın yüzey dokusu ve açıklı koyulu renk geçişleri ile çatılarda gün boyu farklı renk algıları ve gölge efektleri sağlanıyor. Braas Diva ile kaplanan çatılar hem çevresine değer katıyor hem de yapının kendine has bir şıklık kazanmasına katkıda bulunuyor.

Braas Diva serisi, Olympos Ateşi, Anadolu Güneşi, Kapadokya Esintisi, Likya Antik ve Toros Ateşi gibi farklı model alternatifleri ile sunuluyor.

Kaynak: yapi.com.tr